Telefonní kontakt

Telefonní kontakt

(+420) 602 214 345

Broker Consulting

Partner pro financování bydlení

Vážení a milí přátelé,

pokud uvažujete o spojení své budoucnosti s bydlením v obci Hýskov, nedaleko Berouna, 20 km od Prahy v nově vybudované lokalitě "Jižní svah", pak dovolte, abychom Vás seznámili s naší nabídkou.

Společnost Broker Consulting již více než deset let poskytuje nezávislé konzultace z oblasti financí. Hledáme pro své klienty to nejlepší, co český finanční trh nabízí. Stojíme mezi stranou nabídky (finančními institucemi, bankami, pojišťovnami apod.) a stranou poptávky (našimi klienty se svými potřebami a přáními).

OK Financování bydlení

Služba OK Financování bydlení vám pomůže najít ty nejlepší možnosti na úvěrovém trhu a vyřešit financování bydlení podle vašich představ a s ohledem na Vaše cíle a možnosti. Dokážeme zajistit, aby se zvolený způsob investice nestal Vaší noční můrou, ale uváženou a reálnou cestou k vlastnímu bydlení.

- najdeme pro Vás řešení napříč trhem

- vyjednáme exkluzivní podmínky

- navrhneme postup šitý "na míru"

- poskytneme komplexní servis

Nezávislost

Dokážeme porovnat aktuální podmínky na trhu u všech velkých bank a stavebních spořitelen, pomůžeme najít optimální řešení.

Individuální přístup

Neexistuje tzv. univerzální řešení. Vždy je třeba vyhodnotit konkrétní situaci i možnosti a zvolit postup "na míru".

Úspora nákladů

Síla Broker Consulting přináší širší možnosti v jednání s bankovními insitucemi. Umíme získat exkluzivní podmínky nejen v úrokových sazbách, ale i ostatních poplatcích.

house.jpg

Název projektu: BD Hýskov

Adresa projektu: Hýskov u Berouna

Počet bytů: 42 + 4 nebytové prostory

Developer: Jižní statek s.r.o.

Prodejce: KLARK spol. s. r. o.

Partner pro financování: Broker Consulting, a. s.

Další služby Broker Consulting:

OK finanční plán

Pomáhá klientům zjistit, jakými postupy mohou dosáhnout svých cílů, potřeb a přání a jak dlouho bude cesta k jejich dosažení trvat. Navrhuje, jaké finanční produkty využívat, kdy uzavírat smluvní vztahy, kam, kolik a jak dlouho investovat, aby bylo možné vybudovat potřebný finanční majetek.

OK optimalizace rodinných financí

Optimalizace rodinných financí je upravou skladby rodinných výdajů tak, aby odpovídala aktuálním potřebám a možnostem rodiny a zároveň aktuální nabídce moderních finančních produktů na trhu. Pomáhá klientům najít nejlepší možnosti a kombinace využívání finančních produktů v souladu s jejich potřebami.

Kontakt

Alena Folkmanová

mobil: 604 858 834

e-mail: alena.folkmanova@bcas.cz

broklogo.jpg

snail.jpg